Medicína tance

Medicína tance

Tanec je pro mě tou nejpřirozenější cestou přeměny.
Je mou všeobsažnou medicínou, ve které potkávám sebe ve všech bytostných projevech, které spolu tančí v celosti, prolínají se, živě spolu švitoří… tělo, duše, duch oživující se navzájem, probouzející tu část, která zrovna dříme či se schovala coby nepohodlná. Vším, co je utajeno, je šejkováno až se dobrovolně přidá do tance – zříc, že není souzeno a může odhalit svou tajemnou tvář a tančit s částmi ostatními, které se už s odvahou nechávají vidět. Každá inspirována jinou příchutí znějící melodie, která je tak vábivá, že nelze odolat a zůstat v nehybnosti.
Vděčnost za tyhle radostné cesty transformace… bez úsilí, snahy, tlaku, ukecávání se, drilu. Děje se to samo, a tak rádo.

Mé tělo prošlo v posledním roce hlubokou transformací. Bylo tak osvěžujícně naplňující přizvat všechny ty nově zrozené buňky do tance a poznávat se znovu, v aktualizovaném já… celý ten protančený víkend. Prožívat hru všech živlů v sobě, nechat tančit duši tělem, důvěřovat vnitřní tanečnici, přitakat všemu, co se uvnitř objevuje. Tančit svůj příběh. Naslouchat odpovědím, které přicházejí i bez otázek, proměňovat výzvy v dary.

Po dlouhé době se setkat s taneční rodinou, pozorovat změny, které námi prošly, sdílet se ve své hloubce, zranitelnosti, radostné hravosti, živosti i tichém ponoru, potkat se nově, bez vrstviček, které z nás setřásl čas. V ryzí nevinnosti, upřímném příběhu našich cest, pestrosti našich esencí.

Dělo se toho tolik… nejen v našich tělech, ale i neviditelném světě, který byl tak „hmatatelný“, podporující, inspirující k rozvzpomenutí se na to, kdo jsme, kým můžeme být a co můžeme sdílet se světem skrze to, co je nám nejpřirozenější.

Velká vděčnost za jemnou sílu, inspiraci, moudrost průvodkyni z nejpovolanějších Caroline Carey, za vše, co přináší. Velké díky Dansea a Veronika Živa za to, že umožňuje, aby se to dělo.

Tančit svůj tanec… jedna z nejsmysluplnějších činností… beze slov a přitom tolik vyjadřující.

Jsem Víla ve městě a miluji tvoření z darů Matky Země. Propojuji naše duše, těla a životy se světem rostlin - bylin, esenciálních olejů a lahodné zdravé stravy. Učím lidi, jak žít i v civilizovaném světě přirozeně a v souladu s přírodou. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.