Vesmírná baterka

Jeden z těch dnů, kdy se cítím jako Alenka v říši divů…
Štíří období a s ním spojená potřeba zachumlat se dovnitř jsou mi blízké. To plynoucí útulno uvnitř čeří pocity, které si žádají o pozornost s nápadnou intenzitou. Odpověď na mé modlitby, vyslaný záměr?
Silný příliv světla dnes svítí na aktuální témata. Je to jak velká vesmírná multifunkční baterka a každým mým ‘ano’ se jak zmáčknutím tlačítka zapojí další její funkce. Opět žasnu nad její ‘genialitou’ či spíše inteligencí.
Skrze situace v životě zintenzivní téma. Pomůže pozorovateli ve mně posvítit na emoce, vzorce, přesvědčení… najednou jsou tak jasně vnímatelné, i ta jemná vlákénka souvislostí mezi nimi. Pak svítí na tu červenou nit, která sahá do minulosti, připomene události, kdy jsem jednala v zajetí těchto programů, naučeností… a zavede mne až ke kořenům nevyslovené otázky ‚proč‘.
Při dalším mém ‘ano‘ uvolňuje hluboko v útrobách zasuté energie zralé k propuštění a kromě těch souvislostí situačních a životních ukazuje i jemné propojenosti v těle a tím spouští tolik aha momentů… že si zas připadám jako Alenka v říši divů.

Velké požehnání světelné blaženosti i neviditelná hojná podpora, která v útrobách rozmotává uzlíky, které už naplnily svůj účel a já přitakávám jejich propuštění zas v dalších vrstvách mé bytosti. Energetická operace, která bolí skoro jako by byla fyzická a po ní přichází úleva.
Vděčnost za to, že máme tyhle možnosti a že tu nejsou jen pro “vyvolené”. Vděčnost za to, že i v tyto časy plné výzev máme kolem sebe tolik podpory… která nabízí možnosti, na něž nejsme zvyklí, které se ve většinové společnosti nenosí, ale v mnohém mohou být vysvobozením a cestou od zbytečného utrpení. Jen si pro ně sáhnout. Požádat a důvěřovat. Jsme viděni, je o nás postaráno. Někdy je k tomu potřeba to kouzelné slůvko ‚ano‘, které je klíčem k bráně, jež není hmatatelná, ale přináší nečekaná řešení. Vděčnost za to, že si mohu a umožňuji dát prostor tomu, aby to proběhlo. Vděčnost za respektujícího muže, se kterým to všechno mohu sdílet (a nekouká na mě jak na Majku z Gurunu :))

Jsem Víla ve městě a miluji tvoření z darů Matky Země. Propojuji naše duše, těla a životy se světem rostlin - bylin, esenciálních olejů a lahodné zdravé stravy. Učím lidi, jak žít i v civilizovaném světě přirozeně a v souladu s přírodou. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.